Bluzë pambuku Cortefiel

2490L

SKU: 6322379

Bluzë pambuku, me mëngë të shkurtra të lirshme

l
m
s
xl
XS
xxl
Blu
Blu print
E bardhe
Rozë
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë pambuku, me mëngë të shkurtra të lirshme, me jakë V dhe mbyllje me kopsa,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë