T-shirt me jakë V Mango

1290L

SKU: 17010101

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë V, dizajn bazik njëngjyrësh. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë