T-shirt me print tigri Okaidi

1043L1323L

SKU: 50624

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E verdhe
jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra e të lirshme dhe jakë rrethore, dizajn me një tigër grafik të printuar përpara. 40% Poliester, 60% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , ,