T-shirt me logo Mango

990L

SKU: 17020167

T-shirt pambuku me logo të printuar në pjesën përpara

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E bardhë vija
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me logo të printuar përpara dhe me prerje të drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë