T-shirt me logo Mango

594L

SKU: 17070162

T-shirt pambuku me voja horizontale

l
m
s
xl
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija horizontale dhe logo përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë