T-shirt me mëngë me fruda Mango

1290L

SKU: 17040190

Bluzë e shkurtër me mëngë të shkurtra me fruda

l
m
s
xl
XS
E bardhe
korale
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë e shkurtër me mëngë të shkurtra me fruda dhe jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë