T-shirt me mëngë të fryra Mango

2093L

SKU: 87086310

T-shirt pambuku me lidhëse pas qafës

l
m
s
XS
E bardhe
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të fryra, jakë rrethore dhe prerje të drejtë, dizajn me një lidhëse në pjesën pas qafës. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA