T-shirt me mëngë të fryra Mango

SKU: 87037128

T-shirt me prerje të drejtë dhe mëngë të shkurtra e të fryra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra e të fryra, me jakë rrethore dhe prerje të drejtë. 80% Poliester, 20% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA