T-shirt me mëngë të shkurtra me motiv varke me vela,Okaidi

1190L1390L

SKU: 85239106

Në gardërobën e fëmijëve ka një aromë vere, pushimesh dhe sportesh ujore me këtë bluzë origjinale! Fëmijëve do t’ju pëlqejë gjithashtu butësia e pjesës së sipërme të fanellës

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Në gardërobën e fëmijëve ka një aromë vere, pushimesh dhe sportesh ujore me këtë bluzë origjinale! Fëmijëve do t’ju pëlqejë gjithashtu butësia e pjesës së sipërme të fanellës 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë