T-shirt me mëngë të shkurtra ,Okaidi

833L973L

SKU: 85791624

Vajzat e vogla do t’i pëlqejnë ngjyrat e buta … dhe mendojnë se vera mund të zgjasë gjatë gjithë vitit me këtë bluzë me mëngë të shkurtra në qafë! Pëlhura e butë triko është e këndshme për t’u veshur. Shpirti është pak i cilësisë së mirë.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vajzat e vogla do t’i pëlqejnë ngjyrat e buta … dhe mendojnë se vera mund të zgjasë gjatë gjithë vitit me këtë bluzë me mëngë të shkurtra në qafë! Pëlhura e butë triko është e këndshme për t’u veshur. Shpirti është pak i cilësisë së mirë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë