T-shirt me mesazh Okaidi

693L763L

SKU: 95009

T-shirt me shirita me ngjyrë në mëngë dhe jakë dhe mesazh të printuar

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
E bardhe
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me një mesazh të printuar në pjesën përpara dhe me shirita me ngjyrë përreth mëngëve dhe jakës. 99% Pambuk, 1% Viskoze

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , , , ,