T-shirt me mesazh të printuar Cortefiel

2443L

SKU: 2199866

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
xl
xxl
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me mesazh të printuar në kraharor dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë