T-shirt me mesazh të printuar Cortefiel

3490L

SKU: 2192220

T-shirt pambuku, me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me mesazh të printuar në mes 98% Pambuk, 2% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë