T-shirt pambuku Mango

990L

SKU: 17000223

T-shirt me motiv të printuar përpara

l
m
s
xl
XS
bezhe
E bardhe
E bardhë e zbehtë
gri
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me motiv të printuar përpara dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë