T-shirt me mesazh të printuar Mango

2590L

SKU: 17002025

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me mesath të printuar përpara dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë