T-shirt me mesazh të printuar Mango

2190L

SKU: 17001143

T-shirt pambuku me mesazh të printuar në pjesën përpara

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me një mesazh të printuar përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë