T-shirt me mesazh të printuar Okaidi

1190L1390L

SKU: 96360

T-shirt me mëngë dhe jakë të vijëzuar

10 Vjec
12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me një mesazh të printuar përpara dhe me jakë e mëngë të vijëzuara. 5% Viskozë, 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë