T-shirt me mesazh të printuar Prenatal

1445L

SKU: 675496

T-shirt me print “Have a Lovely Day”

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me mesazh “Have a Lovely Day” të printuar në pjesën përpara. 90% Pambuk, 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit