T-shirt me mesazh të qendisur Mango

2590L

SKU: 17040209

T-shirt pambuku me imazh të printuar dhe tekst të qendisur

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me imazh të printuar dhe mesazh të qendisur në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë