T-shirt me mesazh të qendisur Mango

774L

SKU: 17022007

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
XS
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me një mesazh të qendisur në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë