T-shirt me printe Okaidi

833L973L

SKU: 50617

T-shirt me print zemre dhe teksti “More amor”

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu print
E kuqe print
Shumëngjyrëshe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore; dizajn me print zemre dhe teksti “Mon amor” përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , ,