T-shirt me motiv palme Women Secret

687L

SKU: 3272192

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera dhe jakë rrethore, dizajn me një motiv palme të qendisur në kraharor dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë