T-shirt me një xhep në kraharor Okaidi

590L690L

SKU: 90767

T-shirt pambuku bazike me një xhep

12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
6 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn bazik me një xhep në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , ,