T-shirt me xhep në kraharor Springfield

1393L

SKU: 0249858

T-shirt pambuku bazike me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E bardhe
E kuqerremte
E verdhe
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me prerje boxy-fit dhe me një xhep në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë