T-shirt me pjesë të thurur Springfield

1245L

SKU: 9989870

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë të mbyllur

l
m
s
xl
XS
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë të mbyllur; dizajn me pjesë të thurur me grep në pjesën e kraharorit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë