T-shirt me prerje të shkurtër Mango

2990L

SKU: 17001134

T-shirt me prerje të shkurtër e të drejtë

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore; dizajn bazik me prerje të shkurtër e të drejtë. 77% Pambuk, 23% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë