T-shirt me print Bambi Springfield

2190L

SKU: 1382357

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me print personazhi Bambi në pjesën përpara dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë