T-shirt me print grafik Cortefiel

SKU: 2192219

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me print grafik në kraharor dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë