T-shirt me print krokodili Prenatal

990L 693L

SKU: 670353

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me print krokodili dhe teksti “Crocodile race”. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

12-18 Muaj, 18-24 Muaj, 24-36 Muaj, 3-6 Muaj, 6-9 Muaj, 9-12 Muaj

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE