T-shirt me logo Springfield

1043L

SKU: 0249947

T-shirt regular-fit me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

T-shirt me përbërje pambuku, prerje regular-fit, mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore; dizajn me logo të printuar në pjesën përpara. 90% Pambuk, 10% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë