T-shirt me print Mango

495L

SKU: 87004027

T-shirt me tekst të printuar

l
m
s
xl
XS
Gri e erret
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, përbërje pambuku. Dizajn me print teksti përpara. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA