T-shirt me print Obaibi

695L1390L

SKU: 61289

T-shirt me kafshë të printuara

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera dhe jakë rrethore, dizajn me kafshë të printuara në pjesën përpara. 5% Elastan, 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë