T-shirt me print Okaidi

745L945L

SKU: 99449

T-shirt me print dhe detaje qendisje

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
Jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me përbërje pambuku, dizajn me detaje të qendisura dhe një personazh të printuar me fjongo 3D. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë