T-shirt me print Okaidi

1190L

SKU: 96362

T-shirt me jakë dhe mëngë të vijëzuara

4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me motiv të printuar përpara dhe me jakë e mëngë të vijëzuara.

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë