T-shirt me print Prenatal

833L

SKU: 674292

T-shirt me print me motiv sportiv dhe një arush

12-18 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra, me përbërje pambuku organik. Dizajn me print imazhi me motiv sportiv dhe një arush

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë