T-shirt me print sportiv Prenatal

845L

SKU: 672320

T-shirt pambuku me shirita në supe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore; dizajn me print sportiv në pjesën përpara dhe me shirita me ngjyrë në supe. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit