T-shirt me print tekst Cortefiel

2094L

SKU: 2199750

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe tekst të printuar

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me tekst fotografik të printuar në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë