T-shirt me print tekst Okaidi

1390L

SKU: 97575

T-shirt me vijëzim në mëngë

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra të vijëzuara në skaje, me jakë rrethore dhe print tekst të shndritshëm përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë