T-shirt me print yjesh deti Prenatal

495L

SKU: 671668

T-shirt pambuku me fruda në mëngë dhe yje deti të printuar

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Jeshile e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore; dizajn me fruda në mëngë dhe me print yjesh deti në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit