T-shirt me print zemre Prenatal

495L

SKU: 666377

T-shirt me fruda në supe dhe zemër të printuar

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me fruda në supe e me jakë rrethore, dizajn me një zemër dhe mesazh “Love” të printuar përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit