T-shirt me printe bardhë e zi Prenatal

900L

SKU: 670163

T-shirt për femra shtatzëna me printe florale dhe kopsa

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt për femra shtatzëna, me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me kopsa në pjesën përpara dhe me printe florale bardhë e zi. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit