T-shirt me printe, Cortefiel

2800L

SKU: 9163097

T-shirt me printe me vija dhe me dy tonalitete

l
m
s
xl
XS
xxl
Blu print
Kaki Print
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me printe me vija dhe me dy tonalitete, me jakë rrethore. 64% Poliestër 36% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë