T-shirt me printe florale Okaidi

833L973L

SKU: 99442

T-shirt pambuku me printe florale

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
E kuqe
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe shirit elastik në jakë; dizajn me printe florale dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë