T-shirt me printe florale Springfield

2190L

SKU: 1382144

T-shirt me fruda përreth mëngëve dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me printe florale përpara dhe me detaje frudash në mëngë. 95% Pambuk 5% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë