T-shirt me printe florale, Springfield

2290L

SKU: 1383255

T-shirt pambuku për femra me printe florale dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku për femra me printe florale dhe jakë rrethore, me detaje frudash tek pjesa e mëngëve. 95% Pambuk 5% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë