T-shirt me printe horizontale Springfield

1790L

SKU: 3282465

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me printe në linja horizontale me dy tonalitete. 99% Pambuk, 1% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë