T-shirt me printe Mango

1533L

SKU: 17902032

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
XS
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, material elastik dhe dizajn me printe. 97% Viskozë, 03% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë