T-shirt me printe Mango

990L

SKU: 27040164

T-shirt pambuku me printe me vija dhe me dy tonalitete

l
m
s
xl
XS
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me printe me vija dhe me dy tonalitete, me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë