T-shirt me printe, Mango

2590L

SKU: 27008652

T-shirt me printe me vija, prerje e shkurtër

l
m
s
xl
XS
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me printe me vija, prerje e shkurtër, me dy tonalitete dhe jakë rrethore. 80% Viskozë 15% Poliamid 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë