T-shirt me printe me xixa Prenatal

495L

SKU: 670321

T-shirt me print maceje dhe tekst “Princess Meaw” me xixa

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra e të fryra dhe jakë rrethore; dizajn me print maceje e teksti “Princess Meaw” në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit